(0)

O nas

Cześć! 

Do zgryzienia to sklep internetowy stworzony dla ludzi poszukujących pełnowartościowych i smacznych przekąsek. Jesteśmy zespołem, dla którego naturalne produkty i ich wysoka jakość są podstawą odpowiedniej diety. Dążymy do promowania żywności niesiarkowanej, niesłodzonej i bez dodatkowych barwników.

Współpracujemy ze starannie dobieranymi dostawcami, by móc oferować najlepsze orzechy, suszone owoce i ziarna w przystępnych cenach. Upewniamy się, że jeśli to tylko technologicznie możliwe, zostały one poddawane naturalnym procesom suszenia i przechowywania, dzięki czemu ich prawdziwy smak i aromat nie podlega zniszczeniu, a ty możesz cieszyć się zdrowym, bezpiecznym produktem. W opisach znajdziesz informacje o wartościach odżywczych, witaminach oraz składnikach mineralnych, w które bogate są nasze bakalie, co czyni je świetnym urozmaiceniem twojej diety, a w wielu przypadkach również wspomagaczami odchudzania.

Ciągle staramy się rozwijać. Poszukujemy nowych smaków i powiększamy asortyment. Mamy nadzieję, że już wystarczająco zróżnicowany wybór pozwoli ci dobrać idealne kompozycje do muesli, ciast i sałatek, a także na przekąski między posiłkami.

Posiadamy specialną ofertę dla sklepów stacjonarnych. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.


Zespół 
Koszyk

Suma: 0.00 PLN